Gwarancja i serwis posprzedażowy

System gwarancji The Walls

System The Walls to nie tylko innowacyjne ściany i sufity, to także doskonale prowadzona polityka gwarancyjna. Udzielamy 24-miesięcznej, pełnej gwarancji na:

  • system montażowy,
  • trwałość materiału,
  • trwałość kolorów.

Gwarancji nie podlegają tylko celowe i przypadkowe uszkodzenia mechaniczne, celowe lub przypadkowe cięcie i perforacja powierzchni oraz celowe lub przypadkowe trwałe zabrudzenia.

Serwis posprzedażowy The Walls

Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja Klienta. Wiemy dobrze, że tak jak co kilka lat ściany i sufity są odmalowywane tak samo piękne, zadrukowane ściany mogą się zwyczajnie Państwu znudzić. Zatem oferujemy jedyną na rynku możliwość odnowienia swoich powierzchni w niewiarygodnie niskiej cenie – tylko 40% ceny podstawowej.

Czyszczenie i konserwacja powierzchni The Walls

Powierzchnie tkanin systemu The Walls są prawie w 100 % antystatyczne, więc same nie przyciągają kurzu i brudu. W razie drobnych zabrudzeń powierzchnie należy oczyszczać miękkimi szczotkami lub wałkami zbierającymi zabrudzenia np. z garniturów. W przypadku poważniejszych zabrudzeń powierzchnie można czyścić letnią wodą z dodatkiem delikatnych detergentów (jak do kurtek górskich – membranowych), starając się jednocześnie nie trzeć zbyt intensywnie – występuje możliwość zdarcia powierzchni zadruku. Przed samodzielną próbą usuwania zabrudzeń sugerujemy kontakt z naszymi pracownikami.