Jak nowe technologie potrafią pomóc w życiu…

Pan Adam kupił jakiś czas temu mieszkanie w pobliskim mieście. Był z siebie dumny i bardzo zadowolony. Co prawda mieszkanie do remontu – i to nie małego, ale przynajmniej nie przepłacił. Kiedy zaczął remont okazało się, iż sufity są w tak opłakanym stanie, że trzeba praktycznie założyć je od nowa. Ale jak to? Mam teraz zakładać gips-karton, szpachlowanie, szlifowanie, ten cały budowlany brud na moich meblach i nowym parkiecie? Przyszło załamanie.

Przypadkiem trafił na jedno z naszych ogłoszeń z napinanymi ścianami i sufitami. Przyjechał do firmy do Dusznik-Zdroju i obejrzał dokładnie naszą technologię DESCOR®. Okazało się, że w jego przypadku jest to idealne rozwiązanie. Nie tylko nie trzeba pruć starego sufitu, łatać go, szlifować czy malować – to jeszcze nie trzeba wynosić mebli i zabezpieczać nowego, pięknego parkietu!

Nasza ekipa po wykonaniu pomiarów umówiła się z panem Adamem na montaż, i jakież było jego zdziwienie, kiedy po 4 godzinach skończyliśmy prace i jego piękny, równy, biały sufit stał się faktem! Pan Adam nie tylko zlecił nam montaż podwieszanego sufitu w technologii DESCOR® w drugim pokoju – zamówił także piękną kolorową napinaną ścianę w salonie – i to z własnoręcznie zrobionego zdjęcia!

To niesamowite, jak nowe technologie potrafią pomóc w życiu każdemu z nas.

Chcesz zobaczyć inne nasze realizacje? Umówić się na pomiar lub poznać więcej szczegółów? Zapraszamy na nasz stronę internetową www.descor.com.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 793 660 116. Tobie też pomożemy!