Odnowienie ścian i sufitów w pensjonacie w Polanicy-Zdroju

Właściciel jednego z pensjonatów w Polanicy-Zdroju zastanawiał się, w jaki sposób może stosunkowo niskim kosztem podnieść standard swojego obiektu. Spędzało mu to sen z powiek.

W Niemczech spotkał się z technologią napinanych ścian i sufitów Descor®, ale ceny na rynek niemiecki są wręcz kolosalne.

Jakież było jego zdziwienie, kiedy od swojego znajomego dowiedział się, że w kilku polanickich hotelach firma z Dusznik-Zdroju zamontowała napinane ściany i podwiesiła napinane sufity właśnie  w niemieckim systemie Descor®. Kiedy do nas zadzwonił i poprosił o kalkulację remontu, jego zdziwienie wzrosło jeszcze bardziej. Okazało się, że nasze ceny są grubo ponad czterokrotnie niższe, niż kalkulowane przez Niemców – cóż bogaty kraj, bogate społeczeństwo, więc i zmowa cenowa jest łatwa do utrzymania.

Teraz wspomniany wcześniej polanicki pensjonat po zainstalowaniu Descor’u (zresztą według projektu właściciela) mocno podniósł swój standard, dzięki czemu przynosi o wiele wyższe zyski. Zainstalowaliśmy tam między innymi podświetlane sufity, napinane ściany – a to wszystko bez konieczności zamykania obiektu lub wyłączania poszczególnych pokoi z użytku.

Zadzwoń do nas i sam się przekonaj, jak można niskim kosztem znacznie podnieść standard Twojego obiektu.

Tobie też pomożemy!