Podświetlenie z sufitami w kłodzkiej firmie usługowej

Pan Zygmunt, właściciel niewielkiej firmy usługowej z Kłodzka z przyczyn obiektywnych musiał przenieść swój biznes do mniejszego lokalu, w którym na dokładkę część pomieszczeń nie posiadała okna. Cóż – trzeba to trzeba. Zastanawiał się tylko, jak w tak zaciemnionych pomieszczeniach on i jego czeladnicy będą wykonywać swoje naprawy – wymagające dużej precyzji.

Trafił do niego jeden z naszych handlowców i od razu zauważył ten problem, na który również posiadamy świetne rozwiązanie. Zaproponował na próbę instalację podświetlanego ledami sufitu wykonanego w technologii Descor®. Razem wytypowali najmniejsze pomieszczenie, aby nie iść za bardzo w koszty. Dodatkowo nasz przedstawiciel zaproponował zupełnie darmowy zadruk motywami graficznymi z branży pana Zygmunta na powierzchni tego sufitu.

Sufit był gotowy w mniej niż pięć godzin, a rozwiązanie tak przypadło właścicielowi do gustu, że w następnym tygodniu montowaliśmy takie sufity w czterech pozostałych pracowniach i jeszcze dodatkowo napinaliśmy ścianę ozdobną w pierwszym pomieszczeniu od wejścia – posiadającym dużą przeszkloną witrynę!

Zajrzyj do nas do biura i sam zobacz wspaniały podświetlany sufit, a może i Tobie spodoba się ten pomysł. Tobie też pomożemy!