Wyciszanie mieszkania bloku w Kudowie-Zdroju

Pan Marek z Kudowy-Zdroju zadzwonił do nas z bardzo palącym problemem. Głośni sąsiedzi i wieczne alkoholowe imprezki za ścianą zwyczajnie znudziły się już Panu Markowi – postanowił więc zadziałać i wygłuszyć lub wyciszyć swoje ściany, które oddzielały jego mieszkanie od głośnego sąsiedztwa. Po wygooglowaniu hasła „wyciszanie ścian, wygłuszanie pomieszczeń” trafił na naszą ofertę, która od razu przypadła mu do gustu.

Po rozmowie telefonicznej podesłaliśmy jednego z naszych techników do Kudowy na wykonanie pomiarów. Rzeczywiście, sąsiedzi zachowywali się nader głośno – i to w godzinach przedpołudniowych! Z panem Markiem zdecydowaliśmy o wyciszeniu ściany bezpośrednio przylegającej do sąsiadów, oraz sufitu, ponieważ sąsiedzi na górze mający trójkę małych dzieci też nie należeli do najcichszych. Użyliśmy 5 cm piankę wygłuszającą oraz nasz flagowy Descor® Acoustic. Dodatkowo wprojektowaliśmy na ścianie wspaniały widok nadmorskiej plaży, który wydrukowaliśmy na materiale Descor® Acoustic, a sufit podwiesiliśmy „na biało”.

Pan Marek początkowo nie mógł uwierzyć, że napięcie tych dwóch powierzchni dało tak dobry efekt i teraz praktycznie nie musi żyć życiem swoich sąsiadów. My również jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wyciszenie mieszkania pana Marka kolejny już raz udowodniło, że technologia wyciszania, ścian i sufitów jaką oferuje Descor® Polska sprawdza się w bardzo różnych warunkach.

Nie myśl już o swoich wnętrzach pełnych hałasu i dyskomfortu akustycznego. Lepiej podejmij słuszną decyzję i umów się z nami na pomiar. Przecież Twoje zdrowie i Twój spokój jest bezcenny i najważniejszy. Pamiętaj – Tobie też pomożemy!