Wyciszanie pomieszczeń w pensjonacie

Podczas rozmowy z właścicielką pensjonatu z Dusznik-Zdroju dowiedzieliśmy się, iż jej największym zmartwieniem są ściany pomiędzy pokojami – a ściślej mówiąc źle wykonane wyciszenie pomieszczeń. Ekipa remontowa zawaliła sprawę i jej niedawno otwarty piękny obiekt praktycznie nie nadaje się do użytku.

Ponieważ Descor® Polska lubi takie wyzwania postanowiliśmy zmierzyć się z problemem wyciszenia ścian w pensjonacie pani Małgosi. Użyliśmy specjalnej pianki o bardzo dużej gęstości oraz oczywiście akustyczną wersję naszych materiałów – Descor® Acoustic. Zabraliśmy z pomieszczeń tylko około pięciu centymetrów powierzchni, a ściany, które napięliśmy wyglądają wręcz obłędnie – wydrukowaliśmy przepiękne górskie widoki na akustycznym deskorze.

Pani Małgosia jest zachwycona swoimi nowymi ścianami, a wyciszenie działa bezbłędnie. Przydałoby się co prawda zamontować jeszcze specjalne dźwiękoszczelne drzwi w pokojach, albo chociaż pozakładać progi i zainstalować dobre uszczelki, ale i tak efekt wyciszenia jest bardzo dobry.

Masz podobny problem jak pani Małgosia? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Przecież sam pomiar jest niezobowiązujący. Zresztą przy naszej technologii doskonałe wyciszenie akustyczne pomieszczeń uzyskujemy za 1/10 ceny rozwiązań konkurencji. Do tego jeszcze w większości przypadków cała operacja wyciszania trwa tylko jeden dzień!

Tobie też pomożemy!