Wygłuszenie mieszkań we wrocławskiej kamienicy

Pani Zofia z Wrocławia ma piękne mieszkanie. Bardzo ładnie położone nieopodal dobrego węzła komunikacyjnego. Mieszkanie prawie 90m2 z dużym balkonem wychodzącym na park. Pomyślisz zapewne, że ta sielankowa wręcz sytuacja to wymarzone miejsce do życia. Nic bardziej mylnego. Pani Zosia ma sąsiadów, którzy prowadzą bardzo bogate życie nocne. Ciągłe imprezy i awantury doprowadzają wszystkich mieszkańców do szału.

Zupełnym przypadkiem pani Zosia trafiła na naszą stronę internetową i zainteresowała się akustyczną wersją Doscor’u. Po kilku rozmowach telefonicznych pojechaliśmy na pomiar i sprawdzenie sytuacji akustycznej jej mieszkania. Wspólnie postanowiliśmy wyciszyć ścianę bezpośrednio przylegającą do jej hałaśliwych sąsiadów. Zastosowaliśmy 5 cm piankę PR-140 o znakomitych właściwościach wygłuszających oraz oczywiście Descor® w wersji Acoustic, zadrukowany przepięknym alpejskim widokiem w kolorach jesieni. Efekt nie tylko dosłownie przerósł oczekiwania pani Zofii, ale także przełożył się na mieszkania innych sąsiadów, którym nocni awanturnicy także doskwierali. Zamontowaliśmy tam rozwiązania wygłuszające, dzięki czemu właściciele nowych ścian i sufitów napiętych w technologii Descor® Acoustic powrócili do normalności i mogą cieszyć się sielankowością tego niebywałego miejsca.

Wykonaj pierwszy krok do zasłużonej ciszy w swoim mieszkaniu i zadzwoń do nas. Umówimy się na dogodny dla Ciebie termin, wykonamy pomiary i Tobie też pomożemy!